wtorek 17 październik 2017

Dzień Babci i Dziadka w PSP1

14-02-2017

W dn.10.02.2017 r. mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć w murach naszej szkoły Szanowne Babcie i Dziadków naszych Wychowanków. To właśnie oni swoją czułością i cierpliwością do wnuków pokazują im na czym polega dobro, miłość i prawdziwa rodzina. Dlatego też uczniowie klasy 2a wraz z wychowawcą Beatą Wolską i nauczycielem wspomagającym  Marleną Gozderą przygotowali spektakl literacko-muzyczny.

Było to humorystyczne wspomnienie dawnych lat od dzieciństwa  poprzez młodość aż do dorosłości.  Z sali dobiegały salwy śmiechu. Gra aktorska dzieci była wyśmienita. Spektakl ubogaciły szlagiery tamtych lat, które wszyscy znali i nucili.  Goście zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez uczniów upominkami i bukietami kwiatów. Spotkanie w blasku świec, przy suto zastawionym stole i dźwiękach ulubionej melodii, przeciągnęło się do późnych godzin wieczornych. Atmosferę tej chwili postaramy się oddać na załączonych fotografiach.