Publiczna Szkoła Podstawowa nr1

im. Piotra Wysockiego w Warce

piątek 15 grudzień 2017

Zajęcia dodatkowe - 2016/2017r.

W PSP nr 1 im. P. Wysockiego w Warce uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych prowadzonych przez nauczycieli.
Celem tych spotkań jest pomoc uczniom w nauce, rozwijanie ich zainteresowań, motywacja do osiągania wysokich wyników w nauce.

 

PONIEDZIAŁEK

11.50 terapia indywidualna /p. J. Leśnowolska/

11.50-12.50 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy I /p. E. Iwańska/

12.40-13.40 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy II /p. E. Wachnicka/

12.45-13.30 zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas III /p. J. Chodecka/

12.45-13.45 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy III /p. J. Leśnowolska/

13.30-14.30 zajęcia logopedyczne /p. B. Tkaczuk/

13.45-14.45 ortograffiti /p. J. Leśnowolska/

13.30-15.00 gimnastyka korekcyjna /p. M. Piątek/

13.40-14.25 SKS dla dziewcząt /p. W. Curyło/

14.30-15.15 SKS dla chłopców /p. W. Curyło/

WTOREK

7.55-8.55 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy VI /p. J. Leśnowolska/

11.30-12.30 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy IIIb /p. E. Wachnicka/

12.40-13.40 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas IIIa i d /p. E. Wachnicka/

12.45-13.30 zajęcia wyrównawcze dla klasy I /p. E. Iwańska/

12.45-13.30 zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas drugich /p. B. Wolska/

13.30-14.30 zajęcia logopedyczne /p. B. Tkaczuk/

13.30-15.00 SKS koszykówka /p. M. Piątek/

13.40-14.25 zajęcia z języka polskiego /p. A. Jaworska/

13.40-14.40 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy VIb /p. B. Wolska/

14.35-15.20 koło przyrodnicze dla klas piątych i szóstych /p. E. Kleczaj/

ŚRODA

9.50-10.35 integracja sensoryczna /p. E. Wachnicka/

11.50-12.35 integracja sensoryczna /p. E. Wachnicka/

11.50-12.35 zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas II /p. E. Wiewióra/

12.45-13.45 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy III /p. J. Leśnowolska/

12.45-13.30 zajęcia z języka angielskiego dla klas piątych /p. M. Gaweł-Wachnik/

12.45-13.30 zajęcia z matematyki dla klas Vb i Vc co drugi tydzień /p. B. Krawczyk/

13.40-14.25 zajęcia z matematyki dla klasy VIa co drugi tydzień /p. B. Krawczyk/

13.40-14.25 zajęcia z języka angielskiego dla klas IVa i IVb /p. M. Gaweł-Wachnik/

13.40-14.25 koło przyrodnicze dla klas trzecich i czwartych na zmianę co drugi tydzień /p. E. Kleczaj/

13.45-14.45 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy V /p. J. Leśnowolska/

14.25-15.15 chór szkolny /p. A. Białek/

16.00-16.45 koło plastyczne /p. M. Wojsa/

CZWARTEK

11.50-12.50 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy I /p. E. Iwańska/

11.50-12.50 zajęcia z elementami socjoterapii /p. J. Leśnowolska/

12.45-13.30 zajęcia z języka angielskiego dla klas IIIa i IIIb /p. M. Banyś/

12.45-13.30 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas IVb i IVc /p. B. Wolska/

13.00-14.00 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klasy IV /p. E. Iwańska/

13.40-14.25 zajęcia z języka angielskiego dla klas IVb i VIc /p. M. Banyś/

13.40-14.25 zajęcia z matematyki dla klasy VIc /p. A. Czarnecka/

PIĄTEK

8.00 terapia indywidualna /p. J. Leśnowolska/

11.50-12.35 zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas trzecich /p. J. Bernaciak/

12.45-13.30 zajęcia wyrównawcze dla klasy I /p. E. Iwańska/

13.40-14.25 koło historyczne /p. J. Bernaciak/

14.35-15.20 koło polonistyczne dla klas VIb i VIc /p. A. Kalisz/