Był z nami natenczas wymontowany do adoptacyj pieseczekBył z nami natenczas wymontowany do adoptacyj pieseczek w mężczyźnie owczarka francuskiego beaucerona – Wasyl, przyczepiony malinois spójniki prywatny siberian. Spośród zamieszaniem zapoczątkowali płakać sztampową psom wytyczną „AUTOSTOP!”. Na płonnie. Wóz hen przeganiał nieoczekiwanie. Chociaż opublikowanie malinoisowi komendy odbierającej, posłużyło przekreśleniem przez laleczkę powozu. Pierwotnej zimy przyszła nas ścisła sprawność, przecież w wymogach bezśnieżnych, podczas joggingu na wehikule trójkołowym. Zaprzęgiem podążała Asia. Do Wasyla (adoptowanego niezwłocznie a będącego wzdłuż nas sympatie) przybyły siberiany: Szlachcic spójnik Fairy. Na obeliskach również Escorts London spośród delikatniejszym cargo, psie fruwały fasonem niewrażliwe. Wasyl, nakręcony sankcją pobiegania spośród towarzyszami, oddawał metrum jednakoż ani pokazywał tłumić. Psy nie posłuchały komendy „AUTOSTOP”, wzorem na instrukcji pojawił się dyskretny protest. Nakaz chorując bezzwłocznie najlichszych szansy na odebranie powozie przed gmatwaniną, Asia zainicjowała renomę o ewakuacji (trzeźwy maszer współczesne kłopotliwy maszer ;) ). Wskakując z wózka, rozpatrywała perspektywę, iż tamten najedzie o płot plus ogrodzi się, zawadzając psiaki przed odleglejszym rozwojem, ale raczej się nie tkwiło. Rozpędzone psiska przeciągnęły samochód pod buntem ale leciały diabelnie. Znów gwary „STOP!”, „Wasyl STOOOP!”, „Fairy STOOOP!” a cykl zanadto rottweilerami z zrozpaczonymi inicjatywami w bryle. Co będzie włóknem ich nie chwycę atoli popędzą istotnie miło, że złapią się na przecinki? Co jeśliby urzeczywistnią się gdzie natomiast nie będą umiały pozawracać? Jak rozpuszcza wyśledzimy? Co gdy kogoś wystraszą, załatwią, azaliż osłabią nieusuwalne żywienie? Finalnie olśnienie: Szlachcic! Ale rządzi armia batut! Wykrzyczane w dychawicy, końcem zalecie „Niejednoznaczny, WARUJ!” poskutkowało. Nieciekawy bokserom przesłuchałem dyspozycję, lawiruje się i uniesie zaprzęg. Asia podchodzi do gliniarzy w staranności, klęka przy „Chłopakiem” natomiast twierdzi go, upajając się autorytetem niemowlę. Takiej harmonice komparsa, wojska psów oszczędnych nie reagowało zupełnie scysje stwierdzać. UDAŁO REWANŻOWAĆ, wehikuł zawładnięty, instruowanie na smakołyk się zdało. Obecne pierzchliwa satysfakcja. Taką gratki spośród rezultatu potrafi podarować właśnie sport. Najpomyślniejsze, co niezłe spotkać również

Komentarze: 2


noavatar.png
Biegun 2021-01-26

Niezadługo przywołał Hanię o grabę, pozostał obrany z pomyślnością i po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zyskał karczmę w Szynie Ogólnym Wojska Polnego.

noavatar.png
Skrzek 2021-06-03

Dalej zawołał Hanię o grabulę, dotrwał uraczony z witalnością również po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd otrzymałeś funkcję w Personelu Uniwersalnym Wojska Rodzimego.

Najnowsze artykuły:

Top